Добродојдовте во Едем!

За Хотелот

Оваа област е во регионот Македонија и географската местоположба и е на самиот крај од областа Македонија, покрај самото Егејско Море, која навлегува длабоко во него како голем полуост...
повеќе

Локација

Халкидики е лоциран во централниот дел од областа Македонија, создаден од три полуострови навлезени во Средоземното Море. Грците ги нарекуваат „нозе“ поради нивната специфична форма. Од ...
повеќе

Понуди

Ние се грижиме дека во нашиот хотел Вашиот летен одмор и престој ќе го направиме пристапен за сите. Се е тоа поради определени договори кои ги правиме со Вас во текот на летото, се со цел Вие да имате бенефит со нашите цени....
повеќе

Активности

Можност за посета на околните места, како Сивири, Афитос, Калитеа, топлите извори на Агиа Параскеви и секако голем број на плажи на полуостровот. Халкидики е поделен на три полуострови. ...
повеќе


desc

Pool

Бар на базен, поглед од студиата и трокреветните соби, поглед на планината.

desc

Relaxing

Скара, одмор, релаксација, поглед кон базенот.

desc

Edem Garden

Фамилијарен апартман 4 лица, поглед кон морето, бесплатен приватен паркинг.